Kapak fotosunu değiştir
Kapak fotosunu değiştir

Bu kullanıcı henüz profiline hiç bir bilgi eklemedi.

Uzman Psikolojik Danışman & Eğitmen & Yazar Çisem Uzun Arzık
Hizmet (Uzmanlık, Danışmanlık, Eğitim vb.)
Psikolojik Danışmanlık
Oyun Terapisi, Oynadıkça Ebeveyn Eğitimleri, Davranış Düzenleme, Otorite Oluşturma, Gebelik ve Doğum Psikolojisi, Çocuk Psikolojisi, Okul Problemleri

Eğitmen & Uzman Psikolojik Danışman Çisem Uzun Arzık;
İlk ve orta öğrenimini Uşak ve Antalya’da tamamlayan, Çisem Uzun Arzık, yüksek öğrenimini Psikoloji alanında İstanbul Maltepe ve İstanbul Arel Üniversitelerinde tamamladı. Yüksek Lisans mezuniyet tezinde “Ailesi Boşanmış ve Boşanmamış Çocukların Depresyon ve Sosyal Becerilerinin Değerlendirilmesi” üzerine çalıştı. Alandaki bilimsel çalışmaları için, doktora eğitimine hazırlanmaktadır.

Süleyman Demirel Üniversitesi’nden “Aile Danışmanlığı” sertifikası aldı. Psikodrama, Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi, Gestalt Terapi, Kabul ve Kararlılık Terapisi, Çözüm Odaklı Terapi, Oyun Terapisi eğitimlerine katıldı.
İngilizce ve Çince bilmektedir.

Kurumsal iş yaşantısının içinde çeşitli pozisyonlarda çalışmıştır. 2010 yılından itibaren kişisel gelişim ve psikolojik danışmanlık sınırları içerisinde, bireysel ve kurumsal danışanlarına farkındalık, yeni düşünme süreçleri ve dinamikleri kazandıracak tüm Türkiye bazlı eğitim, gelişim çalışmaları yapmaktadır.

Kurumsal şirketlerdeki anne-baba ve adaylarına, bireysel olarak başvuran ebeveynlere ve adaylarına, çocukla çalışan tüm meslek insanlarına yönelik, “Oynadıkça – Çocuğumun Psikoloğu Oluyorum” eğitim çalışmalarını sürdürmektedir.

İstanbul
Çekmeköy
Business Office Meclis Mh. Teraziler Cd. Derviş Sk. Fuat Özal Plaza No:38 Kat:3 D:127
0216 912 08 22- 23
05332640485
Bu bölümdeki bilgiler kullanıcılar tarafından görülmemektedir.

Evet Hayır