Balık burcu çocukları hassas, alıngan, kırılgan, nazik, kibar bir yapıya sahiptirler

balık burcu çocukları hassas, alıngan, kırılgan, nazik, kibar bir yapıya sahiptirlerÖzellikle teşvik edilmeye ihtiyaç duyacaktır balık burcu çocukları. Okulunun en başarılılarından biri olabilir, çünkü olayların bütününü görme yeteneğine sahiptir. Sanatsal yapıya sahiptirler. Müzik başta olmak üzere tüm sanat dallarına yetenekleri olabilir, bu yüzden yeni alanları deneyimlemesi konusunda teşvik edilmelidir. Sık sık hayallere dalabilirler, romantiktirler.

Asosyal olabilir ve hayal dünyasında kendilerini kaybedebilirler, bu yüzden elinizden geldiğince sosyalleşmelerine imkan tanımalısınız. Saflık ve masumiyetleri nedeniyle başkaları tarafından kolayca kandırılabilirler, bu sebeple çocuğunuzun yabancılarla konuşmasına ekstra özen göstermelisiniz.

NOT: Bu yazıdaki burç yorumları tamamen arketipseldir. Doğum haritası bir bütündür, çocuğunuzun tek bir burcu yok yani 🙂 Fakat yukarıdaki yorumları hem Güneş hem de Yükselen burçlarına göre okumanızı tavsiye ederim. Unutmayın ki Güneşten başka Ay ve 8 gezegen daha mevcut, bunların haritadaki konumlanmaları, birbirleriyle olan etkileşimleri ve daha birçok yöntem var istediğimiz alanda bilgi sahibi olabilmemiz için.

Bir sonraki yazılarımda görüşmek üzere,

Sevgiyle kalın;

Pınar KÖSEOĞLU

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Evet Hayır